poniedziałek, 9 listopada 2009

mp3_wtorek #1: Rob Dougan

Zgodnie z zapowiedziami zaczynam cykl muzyczny :D

Dzisiaj (piszę to w poniedziałek) na dworze mleko takie, że OJAJEBIE. Super się jeździ jak widać na 10 metrów przed maską. :D (pozdrowienia dla pana co jechał na rowerze z dynamem po Niedurnego w tych warunkach - może jeszcze żyje). Klimacik jest, więc i przydałaby się jakaś klimatyczna muza.

Rob Dougan (albo Rob D) - koleś z Australii, tworzy muzę będącą połączeniem wielu gatunków, coś w stylu muzyki filmowej, z trip-hopowymi motywami i bluseowym wokalem. Czyli klimat w sam raz dla mnie. ;D Zasłynął przede wszystkim kawałkiem "Furious Angels", który pojawił się na soundtracku do Matrixa. Wielu zna ten kawałek, nieliczni jednak wiedzą, że oryginał istnieje w wersji z wokalem, który to wokal nadaje troszkę inny wydźwięk całemu utworowi, przez co przestaje już być tylko "zajebistym podkładem pod filmowe pojedynki".


Kawałek pochodzi z płyty o tym samym tytule, a właściwie z dwuapaka, bo na jednej płycie są wersje wokalne, na drugiej instrumentalne. Polecam, jeśli ktoś lubi takie klimaty.

Warto też zobaczyć teledysk do tego utworu.


Jak widać teledysk z cyklu: przez cały klip ktoś gdzieś zapiernicza, a na końcu ZONK :D


To tyle na dziś. Wszystkie kawałki z cyklu mp3_wtorek można ściągnąć tu:

http://sites.google.com/site/reverendredrum/mp3_wtorek

Oczywiście po 24h należy utwory usunąć i/albo wyrzucić komputer przez okno. A jak się komuś na serio podoba, to niech sobie kupi oryginał :)

pozdr R.


Aha jakby co z tym odtwarzaczem mp3 nie działało to prawy myszki -> 'powiększ', a potem znowu prawy i 'pokaż całość' :P

1 komentarze:

m a t e u s z . w i d u c h pisze...

kurcze, to ja na tym rowerze z dynamen byłem :P


Free Blogger Templates by Isnaini Dot Com and BMW Cars. Powered by Blogger