wtorek, 8 grudnia 2009

UPDATE: Roman żyje :P

Zapowiada się pracowity grudzień, więc warto coś napisać na blogu, żeby była większa motywacja :D Tym bardziej, że ostatnie dni jakieś mętne i do działań nie zachęcają. Dopiero co się pozbierałem z grypy, która mnie porozkładała jak wietnamczyk zegarki na targu. Na placu szaro, ani się nie chce placków w pracy rozwozić, na imprezach też jakoś forma spadła ( :P ) i ogólnie zdupny nastrój.

Udało się całe szczęście, mój pokój (studio moje piękne :D ) pomalować na jebucki pomarańcz i jakoś tak świeżej, aż się chce coś podziałać. I działam, działam - niebawem premiera czegoś nowego, tylko czekam aż chałupa będzie pusta, bo mi jakoś głupio do mikrofonu nawijać, kiedy sagrada familia w domu.

A zainspirował mnie Tarantino. :D Co prawda "Bękarty..." mi nie bardzo podejszły, ale za to postanowiłem nadrobić zaległości i jeszcze podczas choroby obejrzałem "Wściekłe Psy". I to jest psze państwa Tarantino dla mnie. :D Polecam stanowczo!


A'propos bękartów - rozmówki włoskie, które wpadły mi w ręce jak kiedyś piłem wódkę w księgarni :D

No i kurde na uczelni mojej przeukochanej, promotor dziś z uśmieszkiem rzucił "a podziałał Pan coś już? Bo wie Pan, grudzień już jest ;)". Noszfak, niestety ma rację, więc trzeba poleku się zabrać za pracę przejściową nr 2. 

A z takich bardziej pozytywnych wydarzeń, to załapaliśmy z Moniką kolejny kontakt - chętnych na stronkę www i w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej się w tej sprawie dogadamy. Wtedy napiszę, może kto to i o co cho, bo myślę, że warto będzie o nich i ich wyczynie wspomnieć. :)

A, że dziś wtorek to w ramach ustanawiania nawyków, muzyczny akcencik:

KT Tunstall, szkotka, młoda artystka, pikna, zdolna i wokal z pazurkiem, taki jak lubię, a jeszcze w tym wykonaniu, sama zagrała i zgrała wszystkie partie na żywo. Aż się zacząłem zastanawiać, czy klawir mój, sprzęgnięty z komputerem dałby tak radę na żywo. :) Pożyjemy, zobaczymy. Zobaczcie sami:0 komentarze:


Free Blogger Templates by Isnaini Dot Com and BMW Cars. Powered by Blogger